BAŃKI CHIŃSKIE

Bańki chińskie Poznań

Coraz większą popularnością wśród naszych Pacjentów cieszy się masaż oraz terapia za pomocą baniek chińskich, który:
  • niweluje ból kręgosłupa, napięciowe bóle głowy, w tym migreny,
  • poprawia krążenie krwi, przemianę materii i oczyszcza organizmu z toksyn,
  • łagodzi objawy przeziębienia i grypy,
  • jest pomocny w stanach pourazowych i zwyrodnieniowych, astmie i nawracającym zapaleniu oskrzeli,
  • zwalcza cellulit,
  • modeluje sylwetkę.
Wykonane ze specjalnego tworzywa (gumy lub silikonu) bańki chińskie o różnorodnej wielkości są stosowane w terapii poszczególnych schorzeń i dysfunkcji ciała. Wyróżnia się bańki:
  • akupunkturowe, muszą być stawiane w konkretnych punktach na ciele,
  • zimne (próżniowe), które wysysają powietrze pod ciśnieniem,
  • gorące (ogniowe), spalające powietrze za pomocą podpalenia brzegów naczynia,
  • cięte, dzięki niewielkim nacięciom naskórka zasysają krew do bańki.
Popularny i przyjemny masaż bańkami chińskimi, który łagodzi ból, relaksuje i odpręża, wykonujemy na terenie Poznania i okolic. Dojeżdżamy do domu lub miejsca pracy każdego pacjenta.

Bańki chińskie – modelowanie ciała

Jeśli szukasz skutecznego sposobu na pozbycie się cellulitu lub skórki pomarańczowej, to spróbuj masażu za pomocą baniek chińskich. Terapia ta ma korzystny wpływ na wygląd skóry oraz kondycję całego organizmu. Wyraźnie poprawia ukrwienie oraz przepływ limfy, a także działa relaksująco. Zabieg ten wykonywany jest przez najlepszych fizjoterapeutów w Poznaniu. Stosujemy bezpieczne zimne bańki chińskie wykonane z silikonu. Powietrze z nich odsysane jest za pomocą strzykawki. Aby masaż przyniósł oczekiwane rezultaty kosmetyczne, należy go powtarzać co 2, 3 dni. W zależności od potrzeby można go stosować od 10 do 12 razy. W przypadku walki z cellulitem używamy specjalnie dobranych oliwek roślinnych. Przeciwwskazania do masażu bańkami chińskimi Niektóre osoby, cierpiące np. na choroby autoimmunologiczne, decyzję o masażu powinny skonsultować z lekarzem. Przemijającym przeciwwskazaniem do modelowania ciała tą techniką jest także miesiączka. W tym przypadku najlepiej umów się w pierwszej połowie cyklu. Poza tym, jeśli masz cerę naczynkową lub żylaki, wówczas poszukaj innego sposobu na ujędrnianie skóry.

Bańki chińskie w domu — Poznań

Z myślą o komforcie naszych Klientów proponujemy swoje usługi bez wychodzenia z domu. Oznacza to, że nasi fizjoterapeuci przyjadą do Ciebie i wykonają masaż na miejscu. Terapia z wykorzystaniem baniek chińskich jest dostępna w Poznaniu i okolicach. Zabieg trwa około 45 minut. Zarezerwuj wizytę specjalisty w dogodnym terminie — zadzwoń lub napisz do nas.

Kontakt:

+48 534 793 585 

kontakt@fizjointouch.pl