Masaż biurowy

Masaż biurowy – Zdrowy pomysł na pracę

Specjalnie stworzona technika dla pracowników wykonujących długotrwałą, siedzącą pracę w sposób efektywny pozwala na poprawę kondycji zdrowia poprzez rozluźnienie napiętych struktur górnego odcinka ciała: pleców, ramion, barków, karku oraz głowy. Systematyczne stosowanie poprawia komfort oraz jakość pracy. Masaże biurowe wykonywane są w pozycji siedzącej na specjalnym krześle. Masaż odbywa się w ubraniach, bez użycia kosmetyków. Masaże na eventach, konferencjach – Oparte na technice masażu biurowego pozwala na chwilę wytchnienia pomiędzy biznesowymi spotkaniami i prezentacjami. Zyskuje się również poprzez podniesione walory wizerunkowe dla zaproszonych słuchaczy, gości.

Gabinet fizjoterapeuty w miejscu pracy – efektywność ponad miarę

Indywidualna praca z pacjentem przeznaczona nie tylko na likwidacje napięć związanych ze stresem, ale wszelkimi schorzeniami, dolegliwościami jakie występują u pacjenta. Program “Dni dla Zdrowia” – ukierunkowane na efektywną redukcją napięć związanych ze stresem, reedukację pracowników pod kątem ergonomii pracy, warsztaty z autoterapii i efektywnej relaksacji mięśni, warsztaty z dietetykiem “Odżywianie dla mózgu i zdrowia”, warsztaty z budowania swojej świadomości i organizacji czasu w pracy i w domu. Prowadzone w atmosferze zabawy, integracji, wywołujące pozytywne emocje przy jednoczesnym zdobywaniu
nowych umiejętności i likwidacji napięć.

Współpraca

Fizjo In Touch oferuje profesjonalną, dostępną dla każdego usługę fizjoterapii w Twoim domu oraz miejscu pracy. Zapewnia komfortowe kozetki, krzesła do masażu oraz niezbędne środki higieniczne. Wykwalifikowaną, uśmiechniętą kadrę.
Korzyści z gabinetu fizjoterapeuty w Twoim biurze to przede wszystkim poprawa kondycji i zdrowia pracowników. Zapewniamy szeroką ofertę współpracy z przedsiębiorstwami.
Oferujemy preferencyjne warunki finansowe dla małych i dużych przedsiębiorstw.

Finansowanie usług może odbywać się różnymi drogami:
– pełne finansowanie usług przez pracodawcę
– współfinansowanie usług przez pracodawcę z dopłatą pracownika
-indywidualne finansowanie usług przez pracownika.

Masz wątpliwości? Chętnie pomożemy stworzyć odpowiedni kosztorys!

Potrzebujemy tylko niewielkiej przestrzeni, gdzie zmieści się kozetka lub/i krzesło do masażu. Miejsce może być w przestrzeni otwartej jak i w zamykanym biurze. Nasz mobilny gabinet fizjoterapeutyczny dostosujemy do oferowanych warunków.

Organizacja:
większość firm oferuje swoim pracownikom elastyczny czas pracy przy zachowaniu 8h długości czasu pracy. Gabinet fizjoterapeuty w miejscu pracy otwiera się zazwyczaj 1h przed i kończy pracę 1h po najbardziej uczęszczanych godzinach pracy biura. Częstotliwość realizacji usług dostosowywana jest indywidualnie od 1x w miesiącu do 2x w tygodniu. Pracownicy zapisują się i oddają zgłoszone godziny na 7dni przed planowanymi wizytami. Warunkiem uruchomienia gabinetu fizjoterapeuty w miejscu pracy na preferencyjnych warunkach jest uzyskanie wartości usług na minimum 350zł / dzień pracy.

Masaż w biurze Poznań

Coraz więcej pracodawców zapewnia członkom swojego zespołu masaż biurowy, który odbywa się w ramach przerwy w pracy. Pracownicy zajęci swoimi obowiązkami chętnie korzystają z chwili odpoczynku, która doskonale wpływa na ich zdrowie. Masaż korporacyjny został stworzony z myślą o osobach (zazwyczaj wykonujących pracę siedzącą, przy komputerze), które są narażone na różnorodne dolegliwości bólowe kręgosłupa. Zapewnia zwiększoną efektywność pracy wśród pracowników potwierdzone badaniami naukowymi !

Dlaczego warto zdecydować się na masaż w biurze?

Korzystając z usług naszej firmy, mają Państwo pewność:

  • profesjonalnego masażu, wykonanego przez doświadczonego fizjoterapeutę, nasza metoda masażu jest innowacyjna – wykorzystujemy najbardziej efektywne techniki terapeutyczne, aby zmniejszyć napięcie mięśniowe w krótkim czasie
  • dojazdu do biur zlokalizowanych w Poznaniu i okolicach,
  • skuteczności wykonywanych zabiegów (relaksacyjnych, odprężających, prozdrowotnych),
  • różnorodną ofertę usług: masaż biurowy na profesjonalnych krzesłach do masażu, program Fizjoterapeuta w miejscu pracy : praca indywidualna Pacjent – Fizjoterapeuta – możliwość przeprowadzenia pełnej terapii po pracy lub w godzinach ustalonych przez pracodawców – bardzo popularny program wśród dużych korporacji takich jak Lidl czy Amazon, a także program Dni dla Zdrowia podczas których nasi fizjoterapeuci przeprowadzają warsztaty z ergonomii pracy oraz technik radzenia sobie z napięciem wywołanym stresem, pomagają zorganizować miejsce pracy, przeprowadzają gimnastykę oraz instruktaż ćwiczeń Zdrowy Kręgosłup.
  • atrakcyjnych cen I pakietów, oferujemy różnorodny system finansowania usług w ramach masażu biurowego: Finansowanie przez Pracodawcę, Dofinansowanie przez Pracodawcę, Finansowane przez Pracownika.

Wśród głównych zalet masażu w biurze wyróżnia się:

  • poprawę postawy pacjentów I przede wszystkim praca bez dolegliwości. Osoby, które korzystają z masaży korporacyjnych, nie skarżą się na bóle kręgosłupa,
  • relaks, niezbędny przy wykonywaniu stresującej pracy,
  • zapobieganie powstawania bólu. Profilaktyka prozdrowotna (również w zakresie profesjonalnych masaży) zmniejsza ryzyko wystąpienia różnorodnych schorzeń w przyszłości,
  • zwiększenie aktywności fizycznej i pozbycie się napięcia mięśni,
  • poprawa wydajności pracowników i zwiększenie komfortu pracy.

Ponadto przedsiębiorcy zwracają także uwagę na zalety wynikające z zapewnienia zabiegów swoim pracownikom. Właściciele firm twierdzą, iż potęgują one produktywność członków zespołu i zmniejszają ich roszczenia, pozytywnie wpływają na konkurencyjność zakładu pracy oraz ułatwiają proces rekrutacyjny, przyciągając specjalistów.

Poproś o wycenę indywidualną

Wyślij do nas wiadomość mailową lub skorzystaj z formularza kontaktowego. 

Telefon: +48 534 793 585
kontakt@fizjointouch.pl