MASAŻ I FIZJOTERAPIA

Masaż biurowy – Zdrowy pomysł na pracę

specjalnie stworzona technika dla pracowników wykonujących długotrwałą, siedzącą pracę w sposób efektywny pozwala na poprawę kondycji zdrowia poprzez rozluźnienie napiętych struktur górnego odcinka ciała: pleców, ramion, barków, karku oraz głowy. Systematyczne stosowanie poprawia komfort oraz jakość pracy. Masaże biurowe wykonywane są w pozycji siedzącej na specjalnym krześle. Masaż odbywa się w  ubraniach, bez użycia kosmetyków. Masaże na eventach, konferencjach – Oparte na technice masażu biurowego pozwala na chwilę wytchnienia pomiędzy biznesowymi spotkaniami i prezentacjami. Zyskuje się również poprzez podniesione walory wizerunkowe dla zaproszonych słuchaczy, gości.

Gabinet fizjoterapeuty w miejscu pracy - efektywność ponad miarę

indywidualna praca z pacjentem przeznaczona nie tylko na likwidacje napięć związanych ze stresem, ale wszelkimi schorzeniami, dolegliwościami jakie występują u pacjenta. Program „Dni dla Zdrowia” – ukierunkowane na efektywną redukcją napięć związanych ze stresem, reedukację pracowników pod kątem ergonomii pracy, warsztaty z autoterapii i efektywnej relaksacji mięśni, warsztaty z dietetykiem „Odżywianie dla mózgu i zdrowia”, warsztaty z budowania swojej świadomości i organizacji czasu w pracy i w domu. Prowadzone w atmosferze zabawy, integracji, wywołujące pozytywne emocje przy jednoczesnym zdobywaniu
nowych umiejętności i likwidacji napięć.

Współpraca

Fizjo In Touch oferuje profesjonalną, dostępną dla każdego usługę fizjoterapii w Twoim domu oraz miejscu pracy. Zapewnia komfortowe kozetki, krzesła do masażu oraz niezbędne środki higieniczne. Wykwalifikowaną, uśmiechniętą kadrę.

Korzyści z gabinetu fizjoterapeuty w Twoim biurze to przede wszystkim poprawa kondycji i zdrowia pracowników. Zapewniamy szeroką ofertę współpracy z przedsiębiorstwami.

Oferujemy preferencyjne warunki finansowe dla małych i dużych przedsiębiorstw.

Finansowanie usług może odbywać się różnymi drogami:
– pełne finansowanie usług przez pracodawcę
– współfinansowanie usług przez pracodawcę z dopłatą pracownika
-indywidualne finansowanie usług przez pracownika.

Masz wątpliwości? Chętnie pomożemy stworzyć odpowiedni kosztorys!

Potrzebujemy tylko niewielkiej przestrzeni, gdzie zmieści się kozetka lub/i krzesło do masażu. Miejsce może być w przestrzeni otwartej jak i w zamykanym biurze. Nasz mobilny gabinet fizjoterapeutyczny dostosujemy do oferowanych warunków.

Organizacja:

większość firm oferuje swoim pracownikom elastyczny czas pracy przy zachowaniu 8h długości czasu pracy. Gabinet fizjoterapeuty w miejscu pracy otwiera się zazwyczaj 1h przed i kończy pracę 1h po najbardziej uczęszczanych godzinach pracy biura. Częstotliwość realizacji usług dostosowywana jest indywidualnie od 1x w miesiącu do 2x w tygodniu. Pracownicy zapisują się i oddają zgłoszone godziny na 7dni przed planowanymi wizytami. Warunkiem uruchomienia gabinetu fizjoterapeuty w miejscu pracy na preferencyjnych warunkach jest uzyskanie wartości usług na minimum 300zł / dzień pracy.

Przykładowa propozycja:

Gabinet Fizjoterapii w Miejscu Pracy:

Masz pytania?

Wyślij do nas wiadomość mailową lub skorzystaj z formularza kontaktowego. 

Telefon: +48 534 793 585
kontakt@fizjointouch.pl