Natalia Żurawska

Natalia od 8 lat tworzy fizjointouch walcząc ze skutkami siedzącego trybu życia. Jest odpowiedzią na ból towarzyszący Ci w ciągu dnia pracy. Podczas wizyt dostaniesz zalecenia dotyczące ergonomii pracy i jej optymalizacji.

 Natalia pokazuje, że fizjoterapia i ruch mogą zastąpić tabletkę, a nawet operację. Od zawsze interesował ją wpływ stresu na organizm, co doprowadziło ją do wąskiej specjalizacji jaką jest rehabilitacja stawów skroniowo żuchwowych. 

Natalia opis

Magister fizjoterapii

Akademia Wychowania Fizycznej w Poznaniu

10 lat doświadczenia

Leczone schorzenia:

output-onlinepngtools (3)

Biografia:

 Rehabilitacja ssż zamiennie nazywana fizjoterapią stomatologiczną to praca z postawą całego ciała, kręgosłupem, również terapia wisceralna. Szerząc wiedzę z ergonomii pracy Natalia współpracuje z korporacjami, gdzie edukuje pracowników jak i wprowadza masaże biurowe do firm.

Prywatnie Natalia to etatowa mama 3jki dzieci, domowy i firmowy logistyk, zaopatrzeniowiec,manager. Często stoi po drugiej stronie słuchawki, odpisuje na Twoje wiadomości i meile. Zawsze gotowa służyć radą i pomocą. Uwielbia budżetowe podróżowanie po Europie, polskie góry, książki o stresie, a także włoskie i hiszpańskie obyczajowe. Czasem dłubie w ogródku i ogląda medyczne seriale. Niebawem rozpocznie studia osteopatyczne, a na emeryturze zamieszka nad jeziorem Garda.