Fizjoterapia - Poznań, Rokietnica

Na miejscu i z dojazdem
zakładka fizjoterapia miniaturka

Zwalczamy bóle kręgosłupa, ograniczenia ruchu po kontuzjach. Przygotujemy Cię do operacji, jak i poprowadzimy przez cały okres rehabilitacji po niej.

Poprawiamy komfort życia u kobiet i mężczyzn z problemami mięśni dna miednicy czy rozejściem mięśnia prostego brzucha.  Przygotowujemy kobiety do ciąży, do porodu bez nacięcia. Przeprowadzamy bezpiecznie przez okres połogu.

Wspieramy dzieci  od pierwszych dni życia. Pierwsze dwanaście miesięcy życia, okres przedszkolny i szkolny mają ogromny wpływ na wady postawy i rozwój psychoruchowy. Pomożemy Twojemu dziecku rozwijać się prawidłowo. Pomożemy również zlikwidować asymetrię czy wady postawy, jeśli takie wystąpiły.

Pracujemy ze sportowcami: maratończykami, koszykarzami, thriatlonistami. Zwalczamy kontuzje, przeciążenia, stany zapalne. Dzięki USG w pracy fizjoterapeuty potrafimy dokładnie ocenić stopień uszkodzenia i odpowiednio poprowadzić terapię.

Wspieramy pacjentów w trakcie oraz po leczeniu onkologicznym. Pracujemy z blizną i obrzękiem po zabiegach chirurgicznych. Uruchamiamy pacjentki po mastektomii, zapobiegając bolesnym przykurczom w barku.

Terapia stawów skroniowo-żuchwowych to przede wszystkim walka z przewlekłym stresem. Likwidujemy klikanie w stawie, napięciowe i migrenowe bóle głowy. Leczymy pacjentów z bruksizmem, szumami usznymi, po zabiegach chirurgii szczękowej.

Wspieramy seniorów po zabiegach operacyjnych np. endoprotezoplastyce. Uruchamiamy po zabiegach kardiologicznych. Edukujemy. Na zaproszenie prowadzimy warsztaty w Klubach Senioralnych z profilaktyki zdrowia jak i aktywności fizycznej.

Prowadzimy skuteczną rehabilitację rwy kulszowej, udowej, barkowej. Prowadzimy pacjentów po operacjach na kręgosłup. Przywracamy sprawność, kiedy doszło do uszkodzenia tkanki nerwowej, np. w wyniku infekcji (porażenie nerwu trójdzielnego) czy kontuzji (opadająca stopa).

Poznaj naszych specjalistów

Natalia profil2-min

Natalia Żurawska

Fizjoterapia Ortopedyczna, Stomatologiczna

IMG-5760

Klaudia Andebur Romaniec

Fizjoterapia Ortopedyczna, Poruazowa

Paulina profil5-min

Paulina Szczęsna

Fizjoterapia Uroginekologiczna, Kobiet w ciąży

343408876_1237237990518316_1420360173036723182_n

Dominika Sikora

Fizjoterapia Uroginekologiczna, Kobiet w ciąży,
Fizjoterapia blizny

Asia profil6-min

Joanna Nawrocka-Rohnka

Fizjoterapia Dziecięca

Roksana Pacyna

Roksana Pacyna

Fizjoterapeutka, Technik masażu

Karolina Biel fizjoterapia asymetrii

Karolina Biel

Fizjoterapia Dziecięca

Sebastian masażysta

Sebastian Obarski

Technik masażysta, Kinesiotaping