Relax Zone

STREFA RELAKSU NA EVENTACH

Od lat nasza firma zajmuje się tworzeniem stref relaksu, odpoczynku na dużych wydarzeniach – maratony, wyścigi rowerowe, eventy związane z branżą fitness, międzynarodowe targi, konferencje, imprezy firmowe, imprezy branżowe.

Nasza działalność jest prowadzona od 2015 roku na terenie Zachodniej Europy, Austrii i Skandynawii. W 2020 roku postanowiliśmy wejść z ofertą na nasz lokalny rynek. Wierzymy, że nasze usługi przyniosą wymierne korzyści i tutaj!

Specjalizujemy się w tworzeniu stref relaksu na imprezach publicznych w całej Europie, gdzie spotykamy ludzi, którzy potrzebują odpoczynku i relaksu. Naszym podstawowym założeniem jest reagowanie na wymagania naszych pacjentów. Dlatego zapewniamy naszym klientom doskonałe masaże relaksacyjne w formie masaży biurowych na profesjonalnym sprzęcie do tego dostosowanym.

Strefy Relaksu są wielką atrakcją na każdym rodzaju imprezy. Jest to miejsce, w którym Twoi klienci lub goście mają możliwość łatwego załatwienia spraw biznesowych, złapania oddechu. Ponadto nasz zespół wysoko wykwalifikowanych fizjoterapeutów wykonuje profesjonalne masaże. Oferujemy szybkie, bezpieczne i bardzo skuteczne metody leczenia, w tym masaż ramion, pleców, szyi i głowy pacjenta.

Firma ma bogate doświadczenie zdobyte na arenie międzynarodowej. Jednym z naszych atutów jest zespół młodych ludzi wspierany przez doświadczonych fizjoterapeutów. Stale zdobywamy naszą wiedzę i doświadczenie, bierzemy udział w różnorodnych szkoleniach i współpracujemy z wieloma fizjoterapeutami, którzy dzielą się swoją wiedzą i zarażają pasją.

Zapytaj o wycenę indywidualną

Wyślij do nas wiadomość mailową lub skorzystaj z formularza kontaktowego. 

Telefon: +48 534 793 585
kontakt@fizjointouch.pl